KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17212143

nr 1721 2143

Blandteknik

Anna Herzman Ericson. Signerad, blandteknik, daterad 2000, abstrakt. Bladets mått: 41x33 cm, yttermått inklusive ram: 62x53 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 september 2025
kl 20:15:20

1/9 19:23:33 1      Vinnande bud